Vítejte na stránkách klubu Moravian Dragons!

Moravian Dragons je skupina asi padesáti  nadšenců v různých věkových kategoriích, kteří se už od roku 2004 úspěšně baví pádlováním na dračí lodi. Jsme pyšní na to, že pro Vás každoročně můžeme zorganizovat jednu z největších a nejúspěšnějších sportovních akcí regionu  - “Přerovský Festival Dračích Lodí”. Sportovně - společenský víkend určený čistě pro širokou veřejnost.

12. ročník PFDL 2016

Letošní ročník Přerosvkého festivalu dračích lodí nám opět přinesl spoustu napínavých sobojů na obou tratích. Celkem se do startovních bloků postavilo 54 posádek. Přivítali jsme několik nových týmů a jeden i ze sousedního Slovenska. Některé posádky absolvovaly závody na dvacítkách i desítkách, takže si jejich členové opravdu hodně zazávodili. Zajet celkem 8 ostrých startů a sprintů chce pořádnou dávku energie. Pro příští ročník upravíme harmonogram startů tak, abychom poskytnuly více času na odpočinek mezi jednotlivými jízdami.

Počasí k nám bylo opravdu velmi přívětivé a dalo nám dostatek času i na večerní program s ohňostrojem i dragonparty. Teprve po půlnoci uhasila vášně na tanečním parketu i mimo něj průtrž mračen. První nedělní kilometrovou jízdu už opět osvětlily sluneční paprsky.

Velice děkujeme za účast všem posádkám. Doufáme, že jste si závody užili. Pokud máte jakékoliv poznatky, rádi se k nim vyjádříme a zohledníme v příštím ročníku.

Celkové výsledky jsou ke stažení v sekci "Přerovský festival dračích lodí".

Dragonboatingu zdar!Další informace