Vítejte na stránkách klubu Moravian Dragons!

Moravian Dragons je skupina asi padesáti  nadšenců v různých věkových kategoriích, kteří se už od roku 2004 úspěšně baví pádlováním na dračí lodi. Jsme pyšní na to, že pro Vás každoročně můžeme zorganizovat jednu z největších a nejúspěšnějších sportovních akcí regionu  - “Přerovský Festival Dračích Lodí”. Sportovně - společenský víkend určený čistě pro širokou veřejnost.

Bestie se probouzí

 

S prvními paprsky nesmělého jarního slunce ze své sluje vystrčila drápy i bestie Moravian Dragons. Ani neustupující krutá zima neuhasila plamen našich dračích srdcí a s pýchou jsme letos již poprvé zasedli do lodě. Osa posádky však nezahálela ani v období zimního spánku a polykala vpravdě nelidské tréninkové dávky. V podzemí se také upekla významná změna. Tým oživily (staro)nové závodnice, se kterými se zapojíme i do kategorie smíšených posádek.

Začátek sezóny se nenápadně blíží a první kolo českého poháru pomalu klepe na dveře. Začínáme zostra Mistrovstvím ČR na dlouhých tratích 27.4.2013 v Nymburku na Labi. Krom domácí soutěže vzhlížíme také k srpnovému Mistrovství Evropy klubů v severoněmeckém Hamburku, kde se před lety utužil základ naší posádky a dosáhli jsme prvního výrazného mezinárodního úspěchu.

Začínáme také připravovat Přerovský festival dračích lodí. Devátý ročník závodů proběhne o víkendu 15. a 16. června 2013 opět v areálu na Laguně. Formát festivalu známý z předchozích let se nezmění a posádky čekají jak sprinty, tak vytrvalostní klání. Návštěvníci mohou spoléhat na regulérní trať, profesionální časomíru, hojnost kvalitního jídla i pití a bohatý doprovodný program včetně večerní party o sobotní noci.

Držte nám palce a přijměte pozvání na Lagunu!

 

 

Další informace