Duben 2018

STARÁ LOĎ NOVÁ LOĎ
DATUM ČAS POSÁDKA KORMIDELNÍK POSÁDKA KORMIDELNÍK

 1.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:30

 

 

18:00

 

19:00

 2.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 3.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

 

18:00

 

19:00

 4.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:30

 

18:00

 

19:00

 5.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

 

19:00

 6.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 7.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

8.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:30

 

18:00

 

19:00

 9.4.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

10.4.

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00

14:00

15:00

16:00
17:00
18:00
19:00
11.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
12.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00
19:00
13.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
14.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
15.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
16.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
17.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
18.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
19.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00

 

19:00
20.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  SMAJLÍCI  malá loď Ivča  OK
18:00
19:00
21.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
22.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00
19:00
23.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
24.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
25.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:30
18:00

 

19:00
26.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00
19:00
27.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00
19:00
28.4.

 

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
29.4.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
30.4.
8:00

 

9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00 Gympl J. Škody  nebyl
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
16:00
17:00
18:00
19:00

KVĚTEN 2018

STARÁ LOĎ NOVÁ LOĎ
DATUM ČAS POSÁDKA KORMIDELNÍK POSÁDKA KORMIDELNÍK
1.5.
  8:00        
  9:00  
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00        
  18:00        
  19:00        
2.5.
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00  Astron OK  Čagin
 Olympus  OK
  Maximus
  18:00      
  19:00        
3.5.
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00

 

     
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00  SW - Tesco
Maximus  nebyl
   
  18:00  Meo draci
 Maximus  OK
   
  19:00        
4.5.
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00      
  17:00    
  18:00  
 
 
  19:00        
5.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  
18:00
19:00
6.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  Pádlem po hlavě  Maximus  OK
17:00
18:00
19:00
7.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00                            
19:00
8.5.
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00        
  18:00        
  19:00  

 

   
9.5.
  8:00        
  9:00  

 

   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00 Astron
 Čagin OK

Olympus  OK

 Ivča
  18:00  Přerovští kapříci
 m.l. Maximus  OK
 
 
  19:00        
10.5.
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00

 

     
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00   TESCO SW
 Kamča OK
 Dalmatin's team

 Maximus  OK

  18:00  Meo draci
 Kamča  OK
   
  19:00        
11.5.
  8:00        
  9:00    
   
  10:00        
  11:00        
  12:00        
  13:00        
  14:00        
  15:00        
  16:00        
  17:00  

 

  18:00  

 
 
  19:00      
 
12.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

 

18:00  

 

19:00
13.5.
8:00
9:00
10:00  Přerovští kapříci

 Maximus  OK

11:00
12:00
13:00
14:00
15:00  Pádlem po hlavě  Maximus  OK
16:00  Tvoje máma Maximus  OK
17:00  Tvoje máma  Maximus  OK
18:00
19:00
14.5.
8:00
9:00
10:00  Kotvy z prumky   Minimus  OK
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00  Pozdní sběr  Maximus OK
19:00
15.5.
8:00
9:00
10:00   
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  Dračice delfín m.l.  Cháron  OK

 

18:00  Hasiči Žešov   Cháron  OK
19:00  Delfín  Cháron  OK
16.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  Astron  Čagin  OK  Olympus  Kamča  OK
18:00
19:00
17.5.
8:00
9:00
10:00

 

11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  TESCO SW  Ivča  NE
18:00
19:00 Učitelky na tahu   Maximus  OK  
18.5.
8:00
9:00
10:00  Happy brzdy

 K. Hrudík

11:00  Happy brzdy
 K. Hrudík
12:00  Happy brzdy  K. Hrudík
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00  SMAJLÍCI  OK  malá loď Maximus
18:00

 

 MD na velkou  OK  Ivča
19:00 NAŠROT OK  Někdo z MD

 Kačka Solařová  OK

 Zajda
19.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00  Pádlem po hlavě  Maximus  OK
16:00
17:00
18:00
19:00  MLD REVIVAL Ivča  OK
21.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00  ELKAŘI  Maximus  OK
14:00  Holki z gymplu  Maximus  OK
15:00
16:00  ESDÉCÉ   Maximus  OK
17:00  Poctiví lidé  Minimus  OK
18:00  W&H Fighters  Minimus  OK
19:00  NAŠROT  Ivča  OK
22.5.
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  Přerovští kapříci m.l.   Maximus  OK
17:00  Meo draci Kamča  OK  Dračice delfín m.l.

 Cháron  OK

18:00  Poctiví lidé  Někdo z MD  OK  Hasiči Žešov

  Cháron  OK

 

19:00  Delfín  Cháron  OK

23.5.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00 Holki z gymplu  Maximus

 

13:00

 

14:00

 

15:00  ELKAŘI  Maximus

 

16:00  Ermonta  Gajda  Vlci z Wallstreetu

 Maximus

 

17:00  Astron  Čagin  Olympus ?

 

18:00  W&H Fighters  ?

 

19:00  Pozdní sběr

 Kamča

 Pink Peaches  M.L.  J. Přikryl

24.5.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00  

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00  Kotvy z prumky

 Maximus

 

16:00

 

17:00  SMAJLÍCI malá loď Maximus  TESCO SW  ?
18:00  Učitelky na tahu

 ?   m.l.

 

19:00  Pink Peaches

M.L. J. Přikryl

 


25.5.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

 

14:00

 

15:00

 

16:00  ESDÉCÉ  Maximus

 

17:00  Kvasice M.L.

 Maximus

 

 

18:00

 

 

26.5.

FESTIVAL PFDL 2018      

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

 

17:00

 

18:00

 

 

19:00

 27.5.

FESTIVAL PFDL 2018

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00
28.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

 

 

19:00
29.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00  

 

19:00

 

30.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

 31.5.

 

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

ČERVEN

2018

STARÁ LOĎ  NOVÁ LOĎ  
DATUM ČAS POSÁDKA KORMIDELNÍK POSÁDKA KORMIDELNÍK

 1.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 2.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 3.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 4.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 5.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00  

 

19:00

 6.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 7.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 8.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 9.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 10.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 11.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 12.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 13.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 14.6.

 

8:00

 

9:00

 

10:00

 

11:00

 

12:00

 

13:00

 

14:00

 

15:00

 

16:00

 

17:00

 

18:00

 

19:00

 

 

 

 

Další informace